آموزش حسابداری

آموزش حسابداری

آموزش حسابداری

از آنجایی که حسابداری یک مهارت و در واقع یک هنر محسوب می شود، بنابراین برای آموزش حسابداری اثربخش روش برتر این است که با آموزش های عملی و پروژه محور مهارت ایجاد شود. دوره آموزش حسابداری ویژه بازار کار از صفر تا صد حسابداری را به دانش‌پذیر آموزش می‌دهد و ایشان را آماده ورود به بازار کار می نماید.

دوره آموزش حسابداری ویژه بازار کار، از ابتدایی ترین مبحث حسابداری یعنی معادله حسابداری آغاز می‌شود و طی پروژه‌های عملی واقعی حسابداری خدماتی و بازرگانی و تحریر دفاتر آموزش داده می‌شود. سپس دانش‌پذیر کار با نرم‌افزارهای هلو، سپیدار همکاران سیستم، برلیان و اکسل را می‌آموزد. حسابداری حقوق و دستمزد و حسابداری مالیاتی دو بخش مهم دیگر از حسابداری ویژه بازار کار می‌باشند.

ار آنجایی که کسب تخصص در ارتقای شغلی و یا ورود به بازار کار اشخاص نقش کلیدی و اساسی بر عهده دارد، بنابراین آموزش مهارت حسابداری می‌تواند گامی محکم و موفق در این امر باشد. بازار کار حسابداری قابلیت جذب متخصصین در سطوح مختلف این دانش پر کاربرد را دارد. بدیهی است کسب این مهارت در کنار مهارت‌های پایه‌ای دیگر نظیر مهارت‌های فناوری اطلاعات(IT) بسیار کارگشا خواهد بود.

آموزش حسابداری

آموزش حسابداری

اشتغال در حوزه حسابداری

برای اشتغال در حوزه حسابداری، لازم است علوم کاربردی و مورد نظر کارفرما فرا گرفته شود. رشته حسابداری از نظر اشتغال در صدر همه رشته‌ها قرار دارد چون همه شرکت‌ها، موسسات، سازمان‌ها، ارگان‌ها و حتی فروشگاه‌ها هم به حسابدار با دانش نیاز دارند. آینده شغلی رشته حسابداری بسیار روشن است. هر روزه تعداد شرکت‌هایی که ثبت می شوند رو به رشد است و هریک از ایشان نیاز به حسابدار دارند. شرکت‌هایی که در حال توسعه هستند نیز به جمع متقاصیان حسابدار متخصص افزوده می‌شوند. بنابراین اگر حسابدار با دانش حسابداری ویژه بازار کار آشنا باشد، به راحتی جذب بازار کار خواهد شد. مشکل افرادی که در رشته حسابداری جذب بازار کار نشده‌اند، عدم بهره‌مندی از دانش کاربردی است. از آنجا که فاصله دانش تئوری و دانشگاهی با مهارت عملی بسیار زیاد است، بنابراین تنها با معلومات دانشگاهی نمی‌توان وارد حوزه اشتغال گردید.

آموزش حسابداری را که از کجا شروع کنم؟

برخی از افراد بدون بهره‌مندی از مهارت کاربردی حسابداری توقع استخدام دارند. بسیاری از افراد با شرکت ما تماس می‌گیرند و مایل هستند بعنوان کارآموز و رایگان استخدام شوند!!!! تا در حین اشتغال به کار آموزش حسابداری را فرا بگیرند و این امر قابل حصول نیست. آموزشگاه حسابداران برتر برای افرادی که به تازگی میخواهند وارد کار حسابداری شوند دوره حسابداری کاربردی را با شرایط ویژه و منحصر به‌فرد، طراحی کرده است.  این آموزشگاه حاصل تجربه چندین ساله خود را در امر آموزش حسابداری و خدمات حسابداری و حسابرسی به دانش‌پذیران عزیز ارائه میدهد.