خدمات حسابداری ziboco

خدمات حسابداری ziboco

خدمات حسابداری ziboco

خدمات حسابداری : همگام با تحولات و انقلابهای علمی و صنعتی ، ارائه انواع خدمات حسابداری و مشاوره مدیریت در سطوح علمی و عملی در جوامع پیشرفته مطرح شده است و مراجع حرفه ای و قانونی ارجحیت آن را در ابعادی وسیع و گسترده جهت اعتلای دانش حسابداری و در نهایت رشد و توسعه نظام های اطلاعاتی پذیرا شده اند . گسترش و جامعیت خدمات حسابداری حرفه ای و تخصصی در جهان امروز باعث شده است تا حسابداران حرفه ای جایگاه رفیع خود را در اقتصاد اطلاعاتی که دانایی را مهمترین عامل تولید سرمایه و ثروت می شناسند ، بازیابند .

خدمات حسابداری ما :

اجرای پروژه های حسابداری (انجام کلیه عملیات حسابداری شرکتهای تولیدی ،بازرگانی ،خدماتی،پیمانکاری ،مهندس مشاور وسرمایه گذاری وشرکت های دانش بنیان ، استارتاپی و نوپا و کسب وکارهای حقیقی )

خدمات حسابداری در حوزه طراحی سیستم های حسابداری وانبار و مشاوره در انتخاب نرم افزارهای مالی متناسب با حجم عملیات و نوع صنعت کارفرمایان محترم

ارایه خدمات حسابداری برای راه اندازی سیستم حسابداری کسب وکارهای نوپا منطبق بر آخرین تغییرات در استانداردهای حسابداری

خدمات حسابداری در مورد برنامه ریزی و اجرای عملیات تهیه بهای تمام شده کالای ساخته شده ،پروژه های پیمانکاری،کالاهای وارداتی .

خدمات حسابداری ziboco

خدمات حسابداری ziboco

تهیه وتنظیم صورتهای مالی و حسابرسی شرکتها و موسسات با آخرین تغییرات انجام شده طی سال ۹۸

اجرای حسابرسی داخلی وبررسی سیستمهای جاری مالی وارایه پیشنهاد های اصلاحی

خدمات حسابداری تهیه و تنظیم صورت حقوق و دستمزد ،لیست بیمه و مالیات و ارسال آنها

خدمات حسابداری در زمینه مسایل بیمه اجتماعی شرکتها و تنظیم لایحه و پی گیری اعتراضات به تامین اجتماعی

خدمات بیمه اجتماعی حضور در هیت های حل اختلاف بدوی و تجدید نظر تامین اجتماعی

تجزیه و تحلیل صورتهای مالی وتعیین ارزش شرکتها ومشاوره سرمایه گذاری وبورس

ارائه مشاوره درتهیه و تنظیم قراردادهای تجاری و امور کار و تامین اجتماعی کارفرمایان محترم

خدمات حسابداری کسب و کارهای مشارکت مدنی و خاص

خدمات حسابداری در زمینه بررسی حسابها و رفع مغایرت و اختلاف حسابهای شرکاء

خدمات حسابداری به شرکتهای خارجی فعال مستقر به ایران

تهیه گزارشات مالی به زبان انگلیسی جهت ارایه به سفارتخانه ها

همکاری در انتخاب حسابدار رسمی و اجرای عملیات حسابرسی

همکاری در مصاحبه شغلی و انتخاب حسابدار با تجربه و مسئول

خدمات معرفی و اعزام حسابداران با تجربه

خدمات حسابداری در خصوص شرکت های داش بنیان نوع ۱ و نوع ۲

خدمات حسابداری ziboco

خدمات حسابداری ziboco

خدمات دیگر  حسابداری ما در ziboco

تهیه و تنظیم گزارشات مالیِ مورد درخواست بانک‌ها و مؤسسات اعتباری برای ارائه تسهیلات بانکی به شرکت شما و دریافت خط اعتباری در آنها نیز جزئی از خدمات حسابداری تدبیر حساب است. درکنار این مهم، محاسبات ارزش فعلی مالی وجوه حاصل از تسهیلات بانکی و هزینه‌های مرتبط با آن نیز بخش دیگری از وظایف کارشناسان ما خواهد بود؛ بدین ترتیب از میزان مفید بودن دریافت تسهیلات بانکی اطمینان معقولی کسب خواهید کرد و آگاهانه‌تر می‌توانید برای دریافت یا عدم دریافت این تسهیلات تصمیم‌گیری کنید.

سایر خدماتی که در ziboco ارائه می‌دهیم شامل این موارد است: انجام تمامی مراحل اخذ کارت بازرگانی و تمدید آن ازجمله دریافت مفاصاحساب‌های بیمه و مالیات برای اشخاص حقیقی و حقوقی.

بهره‌گیری از تیم متخصص به‌جای اعزام حسابدار تمام‌وقت

تصور غلط برخی از شرکت‌ها این است که اعزام یک حسابدار به‌صورت تمام‌وقت سبب می‌شود که کارها بهتر و دقیق‌تر انجام شود و شرایط بیشتر تحت کنترل باشد. اما امروزه با گسترش ارتباطات، دیگر نیازی به حضور یک حسابدار یا مدیر مالی تمام‌وقت در شرکت نیست. شما برای بهره‌گیری از یک تیم خدمات حسابداری متشکل از افراد خبره در این زمینه می‌توانید از تخصص چندین نفر با کمترین هزینه بهره ببرید. در این حالت دپارتمان حسابداری شرکتِ شما را چندین نفر پیش می‌برند که هریک در ‌بخشی از این خدمات متخصص هستند اما در واقع هزینه نهایی کمتر از حالتی می‌شود که یک یا چند نفر به‌صورت تمام وقت به شرکت شما اعزام و مشغول به کار شوند.